Ансамбль сопілкарів

 3

 

Ансамбль сопілкарів «Дивограй» створений з ініціативи асистента кафедри мистецьких дисциплін та методик їх викладання Томашівської М.М. у 2016 році.

Основними інструментами, на яких грають учасники колективу – сопілка сопрано (або прима), альт, тенор, бас та сімейство окарин. Заняття в колективі формує та розвиває уміння і навички гри на сопілці на основі вивчення кращих зразків музично-інструментального репертуару, допомагає формувати інтерес до музики в цілому і до виконавської культури зокрема.

Ансамбль «Дивограй» має різноманітний склад інструментів, який дозволяє виконувати твори як в академічній манері, так і в жанрі народно-інструментального музикування «троїсті музики». Основу репертуару ансамблю «Дивограй» складають обробки українських народних мелодій, музика народів світу та популярні сучасні твори. Колектив бере активну участь у різноманітних культурно-масових заходах академії, району та області, виступає з програмами у закладах загальної середньої освіти, пропагуючи самобутнє народно-інструментальне мистецтво України.

Ансамбль «Дивограй» – неодноразовий призер таких конкурсів: Лауреат конкурсу «Віртуози фолку» ( м. Київ, 2017 р., І премія),  International festival-competition of arts «Fest music» (м. Одеса, 2019 р., І премія), «Волинська гуковиця» (м. Луцьк, 2019 р., І премія).

 

 

 dipl1

 

dipl2


Надрукувати