Для осіб з особливими освітніми потребами

Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка забезпечує права і можливості осіб з особливими освітніми потребами та маломобільних груп населення нарівні з іншими здобувачами вищої освіти брати участь в освітньому процесі та громадському житті академії.

З Порядком супроводу осіб з особливими освітніми потребами та маломобільних груп населення можна ознайомитись тут (Порядок супроводу осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення)

За необхідності отримати додаткову інформацію чи допомогу, звертайтесь за тел.:

(03546) 21991 – приймальня академії;

(096) 158 82 73 – Соляник Андрій Андрійович (відповідальна за супровід особа)

(096) 59 61 225 – Терпелюк Володимир Володимирович (асистент відповідальної за супровід особи)

Якщо Ви потребуєте будь-якої організаційної, інформаційної чи консультаційної допомоги, Ви також можете написати лист на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть Google-форму з Вашим зверненням і впродовж дня Вам нададуть відповідь.

Висновки щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших груп населення до корпусів Кременецької обласної гуманітарно-пелагогічної академії ім. Тараса Шевченка за адресою: Тернопільська обл, м.Кременець, вул.Ліцейна,1, вул Юліуша Словацького, 1а.


Надрукувати