Форми-заяви на обрання вибіркових дисциплін

Обрання дисциплін за вибором студента (Цикл загальної підготовки):

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Цикл загальної підготовки)

Обрання дисциплін за вибором студента (Цикл професійної підготовки):

Форми-заяви на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Технології)/Середня освіта (Трудове навчання та технології.  Інформатика)

Форми-заяви на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Інформатика)/Середня освіта (Інформатика). Англійська мова для інформатики

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Екологія)/Екологія. Заповідна  справа

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Біологія; Біологія та здоров'я людини)/Середня освіта (Біологія та здоров'я людини. Географія)

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Музичне мистецтво)/Середня освіта (Музичне мистецтво). Хореографія

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Образотворче мистецтво)/Середня освіта (Образотворче мистецтво). Дизайн освітнього середовища

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Дошкільна освіта)/Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (Логопедія)

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Початкова освіта)/Початкова освіта. Англійська мова

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Соціальна робота)/Соціальна робота.  Практична психологія

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента (Психологія)/Психологія.  Інклюзивна освіта

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Мова і література (англійська))/Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта(Мова і література (німецька))/Середня освіта (Німецька, англійська мови та зарубіжна література)

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта   (Мова і література (польська))/Середня освіта (Польська, англійська мови та зарубіжна література)

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Фізична культура)/Середня освіта (Фізична  культура). Туристична робота в закладах освіти

Форма-заява на обрання дисциплін за вибором студента Середня освіта (Українська мова та література)/Середня освіта (Українська мова і література. Зарубіжна література)