Запитай у адвоката

28 лютого в межах підписаних договорів про співпрацю між Кременецькою академією, фаховим коледжем, громадською організацією "Молодь Кременеччини" та Кременецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся право-просвітницький захід "Запитай у адвоката".

Із вступним словом до присутніх звернувся культорганізатор – Сергій Колісецький, який наголосив здобувачам освіти про їх права та обов’язки під час воєнного стану.

Представники Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги директор Валентина Вербицька та начальник відділу безоплатної правової допомоги Тетяна Точинська розповіли: які бувають види повісток; хто може зупиняти та перевіряти документи; які особи є уповноваженими для вручення повісток; відповідальність за неявку по повістці.

У заході взяли участь здобувачі освіти академії та фахового коледжу.

Організатори зустрічі: Сергій Колісецький, культорганізатор КОГПА ім. Тараса Шевченка; Валентин Нестерук, заступник голови студентського ректорату; Кременецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

1 
1 
1 
1 
1 
1 
1 

Ukrainian Art Song Project

26 лютого у залі Гуго Коллонтая була представлена концертна програма «Настрої», яка є частиною канадського проекту Ukrainian Art Song Project.

Ukrainian Art Song Project був створений відомим британським співаком, бас-баритоном Павлом Гунькою, у якого зародилася мрія освоїти класичні шедеври української мистецької пісні та сприяти їхньому поширенню.

З 1140 мистецьких пісень вже записано понад 500. Більшість з них це шедеври найвидатніших композиторів України, таких як Микола Лисенко, Кирило Стеценко, Василь Барвінський та інших.

Учасники канадського проекту:

Володимир Шагай - український співак, баритон, лауреат всеукраїнських та дипломант міжнародних конкурсів.

Випускник Тернопільського музичного училища та Одеської державної музичної академії

Після закінчення навчання в академії – соліст Тернопільської обласної Філармонії, викладач співу Тернопільського музичного коледжу. З 2019р. – запрошений соліст Львівської національної філармонії

Віталій Бобровський – піаніст, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Закінчив Львівську музичну академію.

Працює в Тернопільському мистецькому коледжі,Тернопільському національному педагогічному університеті та Тернопільському драматичному театрі.

Дякуємо за чудовий концерт!

 
 1
 1
 1
 1
 1
 1

Лінгвістичний брейн-ринг

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови у фаховому коледжі відбувся лінгвістичний брейн-ринг. У заході взяли участь студенти 21-Дк та 11-Рк груп, а ведучими були магістранти-філологи КОГПА ім. Тараса Шевченка та викладач-словесник Наталія Миколаївна Яцюк. Присутні змогли дізнатися багато нового й цікавого про нашу мову, удосконалити свої комунікативні вміння та підтримати улюблену команду. Всі учасники мовознавчого брейн-рингу одержали заохочувальні призи від первинної профспілкової організації студентів (голова Володимир Притула), адже в таких змаганнях завжди перемагає любов до рідного слова.

У теперішній нелегкий час дуже важливо плекати та шанувати українське і єднатися задля спільної перемоги.

"Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, сутність нашої свідомості", – Іван Огієнко.

1 
1 
1 
1 
1 
1 

Фотовернісаж виховних годин приурочених Міжнародному дню рідної мови

 1 
 1 
 1 
 1 
 1 

До Дня пам'яті Героїв Небесної сотні

21 лютого 21-Дк група провела відкриту виховну до Дня пам'яті Героїв Небесної сотні. Ще раз згадали ті трагічні події, без яких неможливо уявити наше з вами сьогодення. Хвилиною мовчання віддали шану нашим Героям. Обов'язок кожного покоління викарбувати у пам'яті подвиг Героїв Небесної сотні. Вічна пам'ять Героям....

Слава Україні! Героям слава!

 1
 1
 1