Антикорупційна діяльність

Склад уповноваженого підрозділу  з питань запобігання та виявлення корупції у КОГПА ім. Тараса Шевченка

  1. Банах Володимир Ігорович – уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції у КОГПА ім. Тараса Шевченка. Номер телефону 0979611252
  2. Сиротюк Микола Васильович – проректор з виховної роботи;
  3. Заблоцький Андрій Русланович – асистент кафедри педагогіки та психології
  4. Поліщук Федір Гнатович –  юрисконсульт;
  5. Цісарук Віталій Юрійович –старший викладач кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій

З метою запобігання та протидії корупційним проявам у закладі вищої освіти створений уповноважений підрозділ  з питань запобігання та виявлення корупції.

У випадку, якщо Ви володієте інформацією щодо корупційних проявів серед здобувачів освіти та працівників, маєте можливість особисто звернутись до Уповноваженої особи з питань запобігання та протидії корупції Банаха Володимира Ігоровича (вул. Ліцейна 14, кабінет педагогічної практики) або за телефоном довіри (067) 604 55 18.

Ви також можете написати Ваше звернення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.., зазначивши Ваше ПІБ та контактний телефон.

Якщо Ви маєте скаргу чи підозру у вчиненні певною посадовою особою корупційних дій, Ви маєте можливість залишити своє звернення у скриньках довіри, які розміщені у навчальному корпусі №1 за адресою вул. Ліцейна, 1 (ІІ поверх, біля розкладу занять) та навчальному корпусі №2 (І поверх, біля розкладу занять).

Ви маєте можливість  заповнити Google-форму "Антикорупційна діяльність" з Вашим зверненням/скаргою і Вам нададуть відповідь та зв’яжуться з Вами особисто.

Конфіденційність та анонімність гарантована.

Антикорупційна програма

Положення про уповноважений підрозділ та уповноважену особу з питань антикорупційної програми

Наказ "Про дотримання вимог антикорупційного законодавства при прийняті на роботу та навчання"

Наказ "Про забезпечення належної роботи по протидії корупційним проявам в академії під час заліково-екзаменаційних сесій"

Наказ "Про забезпечення належної роботи по протидії  корупційним проявам у академії"

Закон України «Про запобігання корупції»

Заходи щодо забезпечення виконання вимог закону України "Про запобігання корупції"

ДЕРЖАВНА АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА на 2023—2025 роки

Звіт з питань запобігання та виявлення корупції


Заходи з антикорупційної діяльності

 

У КОГПА відбувся інформаційний захід  «ОсвітаБезКорупції» з питань дотримання антикорупційного законодавства, академічної доброчесності запобігання та виявлення корупції

З метою підвищення кваліфікації керівники структурних підрозділів та члени  підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції у КОГПА пройшли он-лайн курси  «Навчання для антикорупційних уповноважених» (NAZK.Study)

У КОГПА відбувся звіт уповноваженого із запобігання та  виявлення корупції у  КОГПА

Бесіда зі здобувачами вищої освіти агентства стосовно реалізації антикорупційної програми та запобігання корупції у КОГПА

У КОГПА для здобувачів вищої освіти відбувся Он-лайн семінар «Реалізація проєкту НАЗК «Золотий стандарт»» (он-лайн курс навчання "YOU-університет")


Надрукувати