17.05.22 Свято роялю

СВЯТО РОЯЛЮ У МУЗЕЇ ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО

TRADYCYJNE ŚWIĘTO FORTEPIANU W MUZEUM SŁOWACKIEGO

Сьогодні у музеї відбувся традиційний концерт "СВЯТО РОЯЛЮ":

"СВЯТО РОЯЛЮ МІЖ ВІЙНОЮ І ТИЛОМ"

Зустріч присвячена пам’яті загиблим співвітчизникам у тилу, які в результаті російської окупації, нав’язаної російсько-українській війни, стали жертвами військових злочинів та геноциду українського народу у ХХІ столітті. «День Роялю» присвячуємо воїнам, які, захищаючи Україну, не задумуючись над своїм життям, стоять на захисті нашої незалежності від 2014 року. З часів Майдану, Революції Гідності ідуть напролом у бій з російською агресією. На боротьбу, яка триває вже 8 років і 83 дні.

Наше сьогоднішнє свято – це свято вдячності воїнам за боротьбу та оборону України, за мир у Європі, за тишу на Заході нашої держави, де ще можуть зберегти своє життя тисячі українців вимушено переміщених зі Сходу, чи Півдня.

Музичне дійство вела директор музею Тамара СЕНІНА.

Активну участь у заході взяли викладачі, аспіранти академії та студенти нашої спеціальності, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). А саме:

Ольга Пуцик – музичний твір «Якщо ти будеш у моїй країні» на слова Юліуша Словацького. Музика Михайла Вериківського. Солістка – викладач кафедри мистецьких дисциплін та методики їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії. Акомпонує Валентина Остапчук - викладач Кременецької школи мистецтв ім. Михайла Вериківського.

Анастасія ЖДАНКІНА– «Чорнобривці».сл. Миколи Сингаївського, муз. Володимира Верменича. Виконує аспірантка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.

Анастасія ЖДАНКІНА – Вечірня пісня. Сл. Самійленка, муз. Кирила Стеценка (Акомпонує Валерія Сазанська)

Дует у складі: Олександри БОНДАР та Олексія БОДНАРА– «Біля тополі» –пісня з репертуару гурту «Еней» – під гітару у виконанні студентів Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. (Викладач Ольга Пуцик)

Ярослав НАМЧУК – «Серце козака»- на слова Тараса Шевченка з репертуару гурту «LETAY» – виконує студент-випускник академії , лауреат Першої премії міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна» (м. Київ, 05 травня 2022 року)

Іван ПЕТРУЧОК та Ілона ДАНИЛЮК (викладач Микола Швидків – Заслужений артист України, доцент кафедри мистецьких дисциплін та методики їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії)  виконують – дует Одарки і Карася з опери «Запорожець за Дунаєм», композитор Гулак-Артемовський

Ілона ДАНИЛЮК – «Ой візьму відерце», муз. Кос-Анатольського

Іван ПЕТРУЧОК – «Ой не стелися хрещатий барвінку» українська народна пісня.

Олександра БОНДАР і Світлана МАРЧУК – дует у складі студентокКОГП академії ім. Тараса Шевченка – естрадна пісня «Ми – Україна» з репертуару української співачки Марії Блесінг. Лауреати І Премії 37 Міжнародного багатожанровогодистаційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Наша ненька-Україна», що відбувся 28 квітня 2022 року в Києві. (Викладач Ольга Ананіївна Пуцик)