16.02.23 Музей

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА ЗУСТРІЧ У МУЗЕЇ ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО « А В УКРАЇНИ – ОДНА ДОРОГА – ЦЕ ПЕРЕМОГА. ЦЕ – ПЕРЕМОГА!»

SPOTKANIE LITERACKO-ARTYSTYCZNE W MUZEUM SŁOWACKIEGO O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Зустріч присвячена пам’ятним датам, на які так багаті січень і лютий. Це: День Соборності, День Пам’яті Героїв Крут, День Злуки, День обіймів, Голокост, День пам’яті Героїв-Кіборгів, День Національного єднання.

Захід проводився 16 лютого. Саме 8 років тому, в зоні АТО під Дебальцево  під час виконання бойового завдання загинув наш земляк,  редактор редакції телебачення телерадіостудії Міністерства оборони України «Бриз» капітан 3 рангу  Дмитро Лабуткін. Указом Президента 16 лютого вшановується пам’ять військових кореспондентів. Директор музею Тамара Сеніна здійснила короткий історичний екскурс найвизначнішими історичними віхами, якими позначений тернистий шлях українського народу до Незалежності, становлення як нації. Захід відвідали представники Районної державної військової адміністрації: заступник голови – Алла Злочевська, яка звернулася із словом до присутніх, працівники РДВА – Лариса Антонюк та Оксана Музичук. Українська пісня чергувалася із поетичним словом у виконанні студентів та викладачів КОГПА Ім. Тараса Шевченка а також членів поетичної спілки. Піснею на безсмертні слова Кобзаря «Думи мої…»  захопив присутніх студент КОГПА Іван Петручик (концертмейстер  - Анна Чорноока, викладач - Заслужений артист України Микола Швидків). Зворушили своїм співом студентки КОГПА Світлана Марчук та Олександра Бондар (викладач – Ольга Пуцик). Щирі авторські поетичні твори Романа Дубровського (в.о. директора Кременецького гуманітарно-педагогічного коледжу), Павла Старуха (викладач КОГПА ім. Тараса Шевченка), Анастасії Михайлюк (вчителька гімназії), Юлії Бондючної ( співробітниця Кременецького Ботанічного саду) нікого не залишили байдужими, підтримали у присутніх впевненість у перемозі, гордість за нашу незламну націю.