Галаган Ігор Михайлович

Halahan

Галаган Ігор Михайлович - старший викладач, кандидат педагогічних наук

Народився 22 лютого 1983 р. у м. Почаєві Тернопільської області. У 2004 р. закінчив Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, здобувши кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики. Із 2008 р. – асистент, старший викладач Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2015 р. захистив кандидатську дисертацію «Методична система навчання інформатичних дисциплін майбутніх учителів технологій з використанням електронних навчально-методичних комплексів».

Автор понад 10 наукових публікацій у вітчизняних фахових виданнях із проблем впровадження інформаційних технологій в освітній процес, організації самостійної роботи студентів, проектної діяльності в освітньому процесі, формування інформатичних компетентностей майбутніх учителів.