Саланда Іванна Петрівна

Salanda

Саланда Іванна Петрівна - кандидат технічних наук, старший викладач

Народилася 19 січня 1992 р. в с. Тилявці Шумського району Тернопільської області. Закінчила математичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Із 2014 р. – асистент, викладач, старший викладач Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка. У 2018 р. захистила кандидатську дисертацію «Методи оцінювання показників функціональної стійкості розгалужених інформаційних мереж на основі обчислення ймовірності зв’язності її графа».

Автор 10 наукових праць, серед них (у співавторстві): «Математична модель структури розгалуженої інформаційної мережі 5 покоління (5G) на основі випадкових графів» (2017); «Система показників та критеріїв формалізації процесів забезпечення локальної функціональної стійкості розгалужених інформаційних мереж» (2017); Diagnostic model of wireless sensor network based on the random test of checks. Science and Education a New Dimension. Natural and Technical Sciences (2018).