Цісарук Віталій Юрійович

Tsisaruk

Цісарук Віталій Юрійович - кандидат педагогічних наук, в. о. доцента

Народився 4 березня 1987 р. в с. Старий Олексинець Кременецького району Тернопільської області. Вищу освіту здобув у Кременецькому обласному гуманітарнопедагогічному інституті імені Тараса Шевченка та у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, здобувши кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача технічних дисциплін.

Із 2009 р. – асистент, старший викладач, в.о. доцента вищезгаданого інституту (нині академії). Пройшов закордонне стажування в університеті Люблінська політехніка (Польща, 2018).

У 2013 р. захистив кандидатську дисертацію «Методика вивчення художньої обробки деревини майбутніми учителями технологій». Співавтор міжнародної колективної монографії «Dylematy innowacyjności» (м. Люблін, 2018), навчального посібника «Технологія деревообробного ремесла» (2014), автор понад 20 наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях.