Фурман Олена Андріївна

Furman

Фурман Олена Андріївна - кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася 16 листопада 1968 р. в с. Шпиколосах Кременецького району Тернопільської області. У 1991 р. закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут імені Я. О. Галана, здобувши кваліфікацію вчителя математики, інформатики і обчислювальної техніки.

Із 1996 р. – викладач Кременецького педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка; із 2003 р. – старший викладач, доцент Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію «Активізація навчальнопізнавальної діяльності майбутніх учителів біології у процесі навчання інформатики».

Автор понад 50 наукових праць із проблем формування інформаційної та професійної компетентностей у студентів; упровадження сучасних інноваційних технологій в освітній процес; новітніх підходів до професійної підготовки майбутнього вчителя.