Павелко Вікторія Вікторівна

pavelko

Павелко Вікторія Вікторівна - кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася 2 серпня 1976 р. в м. Рівне. Упродовж  1982-1993 рр. навчалася  в ЗОШ № 22 м. Рівне, яку закінчила на відмінно; 1985-1991 рр. – в музичній школі № 1.

У 1993-1998 рр. – студентка Рівненського державного педагогічного інституту (факультет педагогіки і методики початкового навчання), який закінчила з відзнакою й отримала вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання і музика», здобувши кваліфікацію вчителя початкових класів і музики.

Упродовж 1998-2007 рр. В. В.Павелко працювала вчителем початкових класів в ЗОШ № 25 м. Рівне. У квітні 2007 р. за результатами атестації їй було присвоєно категорію «спеціаліста I кваліфікаційної категорії». Отриманий досвід практичної роботи став ще одним важливим етапом професійного становлення Павелко В.В.

З  2000 р. – здобувач кафедри математики та методики її викладання Рівненського державного гуманітарного університету.  На зазначеній кафедрі з 2004 р. по 2007 р. працювала викладачем (за сумісництвом).

Із 2007 р. працює на посадах старшого викладача, доцента кафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти, педагогіки вищої школи Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2009 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради в Інституті педагогіки АПН України захистила кандидатську дисертацію «Формування знань і вмінь молодших школярів у процесі навчання засобами наочності і моделювання» зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання. У 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки вищої школи.

Коло наукових інтересів становлять проблеми методики навчання математики, формування творчих знань та умінь молодших школярів на уроках математики. У руслі означених проблем Павелко В. В. працює над виконанням докторської дисертації на тему: «Теоретико-методичні засади формування готовності майбутніх учителів до інтеграції математичних та природничих знань молодших школярів», спеціальність 13.00.02 – Теорія та методика навчання (математика).

Науковий доробок викладача складають понад 40 публікацій навчально-методичного  і наукового змісту, серед них: навчальний посібник «Методика викладання математики» (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, 2018 р.); методичні рекомендації до самостійної роботи «Методика навчання математики» (2016 р.); методичні  рекомендації до практичних занять «Імідж сучасного педагога» (2018 р.).