У Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім.Тараса Шевченка відбулася онлайн-зустріч із молодіжним делегатом України в ООН, консультантом з громадянської освіти, ведучим онлайн-курсу «Цифрові навички для вчителів» Миколою Попадюком.
Учасниками зустрічі стали Студентський ректорат КОГПА ім.Тараса Шевченка, Студентський директорат фахового коледжу КОГПА, Студентська рада Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена Річинського, Студентська рада Кременецького лісотехнічного фахового коледжу, Учнівське самоврядування «Рада елітної молоді» Кременецького ліцею імені Уласа Самчука.
Зі вступним словом до молоді звернулася керівник Кременецької районної організації Товариства Червоного Хреста України Зоя Іванова та модератор заходу Сергій Колісецький.
Їх виступи продовжив Микола Попадюк,спілкування з яким відбувалося у форматі питання-відповідь. У ході цікавого полілогу молоді активісти мали нагоду дізнатися, як багатий досвід у сфері освіти, громадянської активності та управління освітніми проєктами сформував делегата як професіонала та вплинув на його нинішні ініціативи; як він став молодіжним делегатом України до ООН; що мотивувало податися на цю програму; які виклики довелося подолати на цьому шляху; яку роль відіграють молодіжні делегати у суспільних змінах; про конкретні ініціативи, які він просував у межах цієї програми; про міжнародну роботу й освітні проєкти в Україні, у рамках якої він залучає молодь до активної громадянської позиції та розвитку через освіту.
Микола Попадюк ділився досвідом поєднання академічної кар’єри, управління освітніми програмами, консультативної діяльності та балансування між цими напрямами; розповів про виклики, що зустрічалися в його роботі (особливо під час організації та впровадження освітніх ініціатив), про складні та надихаючі миті роботи, зокрема про цікаві деталі спільної проєктної діяльності з учнями Чернівецького ліцею №10.
Молодь цікавилась, як участь у програмі Молодіжного делегата України до ООН вплинула на його подальший професійний шлях; чи з’явилися нові можливості або перспективи; які компетенції є ключовими для ефективної роботи у сфері громадянської освіти та розвитку молодіжних проєктів, а також розробкою навчальних програм і впровадженням гнучкого навчання та можливостями, що відкриває цифрова освіта для вчителів та учнів.
На завершення Микола Попадюк дав поради молодим людям, які хочуть розвиватися в освітній або громадській сфері, працювати над суспільними змінами.
Організатори зустрічі —Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім.Тараса Шевченка, Кременецька районна організація Товариства Червоного Хреста України, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради.