Зустріч зі стейкхолдерами

Зустріч зі стейкхолдерами.

Обговорення проєктів ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Історія), Середня освіта (Українська мова і література. Зарубіжна література) другого (магістерського) рівня вищої освіти

08 травня 2024 р. відбулася зустріч членів проєктних груп ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Історія), Середня освіта (Українська мова і література. Зарубіжна література) (Інна Волянюк, Ірина Скакальська, Володимир Собчук, Роман Дубровський, Ірина Комінярська, Віталій Назарець, Олег Василишин, Ірина Поляк), завідувача педагогічної практики Василя Трифонюка зі стейкхолдерами:  Анною Романюк, Дариною Бабійчук – учителями української мови та літератури Кременецької загальноосвітньї школи №1 імені Галини Гордасевич, Ларисою Рац, Наталією Яцюк – викладачами української мови та літератури Фахового коледжу КОГПА ім. Тараса Шевченка, Віталієм Романюком – викладачем історії Фахового коледжу КОГПА ім. Тараса Шевченка.

Завпедпрактики Трифонюк В. проінформував про зміни у плануванні проходження виробничої (педагогічної) практики на 2024 – 2025 н.р. здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти, ознайомив із базами проходження практики.

Стейкхолдери акцентували на необхідності формування у здобувачів м’яких навичок (soft skills) як важливій передумові взаємодіяти з іншими та сприянні професійному розвитку майбутніх фахівців. Було запропоновано підвищувати комп’ютерну грамотність здобувачів освіти, використовувати сучасні онлайн-сервіси в освітньому процесі та під час проходження магістрантами виробничої (педагогічної) практики. З метою впровадження в освітній процес нових методик навчання також було висловлене побажання проводити спільні тренінги, майстер-класи.

Стейкхолдери відзначили високий рівень підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).