11.11.22 Тернопіль Співпраця

За підтримки Тернопільської обласної ради, Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, у рамках співпраці кафедри мистецьких дисциплін та методики їх навчання КОГПА ім. Тараса Шевченка та Тернопільського ліцею № 21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети, 11 листопада у м. Тернопіль відбувся науково-практичний семінар на тему "Естрадний вокал: шляхи реалізації в закладах мистецької освіти".

У заході брали участь вчителі, педагоги та науково-педагогічні працівники різних типів навчальних закладів, які детально дослідили проблематику впровадження та реалізації естрадного співу у закладах мистецької освіти. Організатори заходу, зокрема: директор ліцею - Гудима Марія Ігорівна, завідуючий естрадного відділу - Макара Анатолій Іванович і зав. кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання - Ратинська Інна Василівна, запросили особливого гостя: педагогиню, акторку, учасницю проекта "Голос країни" 2021 року - Ярину Гребеньовську, яка провела майстер-клас з естрадного вокалу для учнів та студентів запрошених на захід.

Р. S: Нашим студентам великий "respect" за активну участь та якісне представлення вищої школи на тренінгові.