Томашівський Сергій Михайлович

Tomashivskyi

Томашівський Сергій Михайлович - викладач

Народився 12 серпня 1988 р. у с. Чистопади Зборівського району Тернопільської області. У 2011 р. закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка, здобувши кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача загальнотехнічних дисциплін.

Із 2010 р. – асистент, викладач вищезгаданого навчального закладу. Організатор художніх методичних семінарів для вчителів та учнів регіону із відродження традицій керамічного мистецтва; майстер-класу із художньої кераміки під час VIII Міжнародного мистецького симпозіуму «Spotkania w Krzemincv».

Учасник загальнодержавних виставкових акцій «Барвиста Україна», «Вишиванка, мов пісня, з далеких століть», фестивалів народних ремесел «Тернопільські обереги», етно-фестивалів «Братина» та «Бона фест».

Автор низки публікацій у вітчизняних виданнях із проблем вивчення кераміки Південної Волині та Кременецького краю у ХХ ст. Брав участь у антитерористичній операції на Сході України (2015–2016).