Ємець Олександр Павлович

Yemets

Ємець Олександр Павлович  - старший викладач

Народився 19 січня 1955 р. в м. Кременці Тернопільської області. У 1982 р. закінчив технологічний факультет Львівського лісотехнічного інституту.

Із 1974 р. – викладач Кременецького педагогічного училища (згодом коледжу); із 2003 р. – асистент, викладач, старший викладач Кременецького обласного гуманітарнопедагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

Співавтор навчальних посібників: «Тлумачний словник із електротехніки та електромонтажної справи» (2007), «Охорона праці в освіті» (2013), автор наукових праць із проблем підвищення надійності, безвідмовності та безпеки обладнання, яке використовується в освітньому процесі. Голова тендерного комітету; відповідальний за електрогосподарство навчального закладу.

Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1999).