Омельчук Олександр Васильович

Omelchuk

Омельчук Олександр Васильович - доцент кафедри, кандидат педагогічних наук

Народився 3 жовтня 1985 р. в с. Цеценівка на Тернопільщині. У 2007 р. закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка; у 2008 р. – Рівненський державний гуманітарний університет, здобувши кваліфікацію викладача загальнотехнічних дисциплін і технологій у ВНЗ.

Із 2008 р. – асистент, старший викладач, в. о. доцента Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2015 р. захистив кандидатську дисертацію «Методика профільного навчання старшокласників художнього оброблення матеріалів».

Автор понад 35 наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях, серед них: «Метод творчих проектів як засіб удосконалення профільного навчання старшокласників художнього оброблення матеріалів» (2014), «Педагогічні умови ефективної організації профільного навчання школярів художньої обробки матеріалів» (2015).