Білосевич Іван Анатолійович

Bilosevych

Білосевич Іван Анатолійович - кандидат педагогічних наук, доцент

Народився 18 січня 1980 р. в м. Кременці Тернопільської області. У 2001 р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, здобувши кваліфікацію вчителя трудового та початкового професійного навчання, БЖД, організатора прикладної та технічної творчості.

Із 2003 р. – викладач, старший викладач, доцент Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію «Розвиток технічного мислення у майбутніх учителів трудового навчання». Автор понад 20 публікацій наукового та навчально-методичного спрямування з проблем трудової підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Брав участь у антитерористичній операції на Сході України.

Голова Спілки учасників бойових дій АТО Кременецького району.