Тимош Юлія Володимирівна

tymosh

Тимош Юлія Володимирівна - кандидат психологічних наук, старший викладач

Народилася 26 грудня 1987 р. в с. Бонівка Кременецького району Тернопільської області.

Упродовж 1994-2002 рр. навчалася у ЗОШ ІІІІ ст. №1 м. Кременця, яку закінчила з відзнакою.

У 2002 р. вступила до Кременецького педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка, який закінчила в 2006 р. й отримала диплом молодшого спеціаліста, здобувши кваліфікацію вихователя у дошкільних закладах, інструктора з фізичного виховання дітей дошкільного віку.

У 2006-2009 рр. навчалася в Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті імені Тараса Шевченка й отримала вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання», здобувши кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкових класів.

Із 2009 р.Ю. В. Тимош – асистент, старший викладач кафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (з 2014 року – академії).

Упродовж 2014-2018 рр. виконувала кандидатську дисертацію як здобувач кафедри загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У 2018 р. у спеціалізованій вченій раді К 32.051.05 вищезгаданого університету захистила кандидатську дисертацію «Психосемантика моральної свідомості особистості» за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології та здобула науковий ступінь кандидата психологічних наук.

Ю. В. Тимош – автор близько 20 наукових публікацій у фахових виданнях України та зарубіжжя. Працює зі студентами над підготовкою доповідей та статей на міжнародні, всеукраїнські та вузівські конференції з актуальних питань дошкільної освіти та психології, виконує обов’язки куратора групи.

Коло наукових інтересів: актуальні проблеми дошкільної освіти, психологічної науки, використання інноваційних технологій у закладах дошкільної освіти, формування моральної свідомості сучасної студентської молоді.

Викладає дисципліни: психологія дитяча; психологія дитячої творчості; інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті; основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображувальною діяльністю дітей; педагогіка дошкільна (історія дошкільної педагогіки), методика викладання дитячої психології.