ПРО ЦИФРОВІЗАЦІЮ У ВИЩІЙ ОСВІТІ

У рамках імплементації Erasmus+ проєкту BOOST з надання можливостей та організаційного успіху малим місцевим університетам в Україні науковці Тартуського університету (Естонія) організували і провели онлайн-вебінар «План диджиталізацвї університету», який зібрав більше 220 учасників: освітян та ІТ-спеціалістів закладів освіти різних рівнів, а також усіх, хто цікавиться питаннями цифровізації освіти.

Мета заходу - поділитися з українськими колегами здобутками європейських та українських університетів у сфері диджиталізації і розбудови цифрової інфраструктури сучасного університету й обговорити актуальні напрями цифровізації вищої освіти України в умовах війни.

Вебінар стартував вітальним словом модератора заходу Олесі Головко. 

Програма виступів включала доповіді доктора філософії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Юрія Сіциліцина «Зміст стратегії диджиталізації переміщеного ЗВО»; представників Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, кандидата педагогічних наук Ігоря Галагана та викладача Дмитра Клака «Упровадження робототехніки в освітній процес»; науковців Приморського університету, доктора філософії Андреї Кланчар та професора Соні Рутар «Шляхи підвищення якості вищої освіти через стратегічну інтеграцію цифрових технологій в освітній процес».

Ці експерти поділилися безцінними уявленнями про створення планів цифровізації для релокованих університетів, включення робототехніки в освіту та підвищення якості вищої освіти через інтеграцію цифровізації освітнього процесу.

boost


Надрукувати