ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТУРНІР З БАДМІНТОНУ

У спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся «Відкритий Всеукраїнській турнір з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти».

Змагання проходили в парній категорії з бадмінтону та ейрбадмінтону. Учасниками турніру були 16 команд із 10 закладів вищої освіти.

У змаганнях з ейрбадмінтону команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка у складі Микола Божика (декана факультету фізичного виховання, біології та психології) та Сергія Сиротюка (завідувача циклової комісії фізичного виховання Фахового коледжу) посіли почесне перше місце. Друге місце – у Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного і третє місце розділили команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та Хмельницького національного університету.

У змаганнях з бадмінтону команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка у складі Довгаля Василя (викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання) та Саєнка Андрія (викладача циклової комісії фізичного виховання Фахового коледжу) посіли 6 місце (з 16 команд), а перемогу здобула команда Львівського національного університету імені Івана Боберського. Друге місце посіла команда Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, а третє місце розділили між собою команди Вінницького Національного технічного університету та Національного університету «Львівська Політехніка».

Організатори турніру –  Львівський національний університет імені Івана Боберського, Львівський національний університет імені Івана Франка. Учасники щиро вдячні організаторам, суддівській колегії, Федерації бадмінтону України за теплий прийом, подарунки, кубки, медалі та за можливість підвищення рівня майстерності з бадмінтону.

badm