НАГОРОДА У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

З нагоди  Дня працівника освіти, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня, у Тернополі урочисто привітали педагогів області.
Почесними грамотами, подяками та нагрудними знаками нагородив освітян краю начальник Тернопільської ОВА В’ячеслав Негода. Очільник області подякував їм за професіоналізм, відданість справі і гідну підготовку учнів.
За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі успіхи у педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти  Грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної військової адміністрації нагороджено завідувача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка Василя Кучера.

KUCHER