МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ГОСТЕЙ ЗІ СЛАВУТИ

Викладачі циклової комісії трудового навчання та технологій і образотворчого мистецтва Фахового коледжу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка Богдана Гуменюк та Олена Тимків провели майстер-клас із виконання абстрактної композиції для учнів та викладачів Славутської школи мистецтв Хмельницької області.

Учасники заходу ознайомилися з поняттям абстрактної композиції, особливостями її побудови, відомими творами зарубіжних та українських митців цього напряму, з різноманітними техніками виконання, а також створили власні композиції. Крім цього, гості ознайомились з навчальними аудиторіями спеціальності та відвідали виставку студентських робіт, Музей фотографії Генрика Германовича та Музей довоєнної фотографії.

Такі зустрічі сприяють розширенню та збагаченню зв'язків між освітніми закладами. Крім того, вони є вагомими складовими профорієнтаційної роботи та долучення молоді до світу мистецтва.

mk