І ЗНОВУ – КОНКУРС!

У спортзалі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка зібрались активні та пасивні поціновувачі здорового способу життя, справжні любителі «красивого спорту». Саме тут розпочався традиційний спортивно-розважальний захід «Конкурс ритмічної гімнастики», який підготувала багаторічний ініціатор спортивних свят Катерина Єрусалимець.

Учасниками конкурсу стали кременецькі спортивні команди Лісоколеджу і Професійного ліцею, загальноосвітніх шкіл №4 та №1 ім.Галини Гордасевич, гімназій №3 та ім.Уласа Самчука, а також господарі свята – юні гімнасти 11-Дк та 21-Рк груп Фахового коледжу нашої Академії. Віддаючи належне здоров’ю, як цінному багатству, присутні насамперед вшанували хвилиною мовчання наших загиблих захисників, котрі віддали за рідну землю свій найцінніший і найдорожчий скарб – життя.

З вітальними словами до гостей та учасників свята звернулися директор Фахового коледжу, кандидат філологічних наук, доцент Роман Дубровський, заступник голови Кременецької міської ради Микола Матвіюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Андрій Станіславенко.

Ведучі програми Наталія Бацків і Костянтин Іщук представили суддівську команду конкурсу – четвірку фахівців конкретних напрямів: засновниця та керівник ГО «Студія танцю «Орієнталь» Іванна Запольська відповідала за хореографію та артистизм; викладач музичних дисциплін Фахового коледжу Олена Новик контролювала відповідність виступів музичному супроводу змагань, та Василь Трифонюк, як представник комітету профспілки викладачів Академії та головний суддя, забезпечував фінансовий сектор свята.

У перервах між виступами ведучі ознайомили присутніх з короткою історією виникнення та розвитку ритмічної гімнастики у світі та в Україні, розповіли про велику користь фізичної активності як для фізичного, так і для розумового розвитку людини, для профілактики виникнення багатьох захворювань, забезпечення здорового способу життя та хорошого настрою. Також свої мистецькі вітання подарували хореографічні колективи «Студії танцю «Орієнталь».

Після підведення підсумків конкурсу до слова запросили Іванну Запольську, котра здійснила загальний аналіз виступів, а також зупинилася на конкретних деталях, на які попросила звернути увагу під час підготовки до конкурсних змагань з ритмічної гімнастики в майбутньому.

Голова журі Василь Трифонюк оголосив підсумки конкурсу і назвав його переможців: на третю позицію стала команда Кременецького лісоколеджу, другу сходинку вибороли гімнасти Професійного ліцею, а найкращий результат показали учні ЗЗСО №4 м.Кременця. Всі учасники конкурсу отримали призи, а найсильніші – Грамоти переможців.  Нагороди вручив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко.

rytm


Надрукувати