Форма-реєстрація для складання Єдиного вступного іспиту(ЄВІ)

 


 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

КРЕМЕНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ПОВІДОМЛЯЄ ПРО

Реєстрацію на ЄВІ

З 8 травня по 31 травня 2023

Для охочих вступати до магістратури у 2023 році проводитимуть  єдиний вступний іспит (ЄВІ).

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

 

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році для конкурсного відбору зараховують бал (бали):

  • ЄВІ (2023 року), фахового іспиту – для вступу на інші спеціальності.

Для вибору вступних випробувань під час реєстрації на ЄВІ скористайтеся таблицею:

«Перелік спеціальностей (освітніх програм) та вступних випробувань для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра

ЄВІ цьогоріч відбуватимуться у формі  комп’ютерних онлайн-тестів, які можна буде пройти лише в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також за кордоном:

«Перелік країн і міст, де можна буде пройти вступні випробування до магістратури

Реєстрація заяв на участь в ЄВІ триватиме з 8 до 31 травня включно, з виконанням вимог наказу МОН та може бути проведена:

  • очно, в одному із пунктів реєстрації, які зазначені нижче;
  • або дистанційно, з відправленням необхідних документів на електронну пошту одного із пунктів реєстрації, які наведені в таблиці.

Для успішної дистанційної реєстрації дійте за таким алгоритмом.

1.Сформуйте комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка – для заповнення заяви перейдіть за посиланням https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/Zayava-anketa_YEVI_YEFVV_2023.pdf;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідка видана за місцем навчання щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу із зазначенням реквізитів (серія, номер) документа на підставі якого здійснювався вступ – лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ.

Зважте також на те, що є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Тож у разі вичерпання місць у певному місті (натисніть на посилання) воно стане недоступним для вибору. Радимо не зволікати з реєстрацією.

2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії (E-mail вказано нижче) скановані  або фотокопії реєстраційних документів.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.