Цісарук Ірина Василівна

Tsisaruk

Цісарук Ірина Василівна – завідувач кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій, кандидат педагогічних наук, доцент.

Народилася 26 вересня 1987 р. в смт. Білогір’я, Білогірського р-ну, Хмельницької обл. Навчалася у Білогірському НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія ім. І. О. Ткачука» (1993–2004 рр), який закінчила з відзнакою.

У 2009 році з відзнакою закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут, здобувши кваліфікацію спеціаліста, вчителя трудового навчання (обслуговуюча праця), основ інформатики, креслення, безпеки життєдіяльності, основ підприємництва.

З 2009 року розпочала викладацьку діяльність у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті імені Тараса Шевченка на кафедрі теорії і методики технологічної освіти.

У 2021 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Д 70.145.01 при Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на тему: «Професійний розвиток майбутнього вчителя трудового навчання та технологій у процесі самостійної роботи» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 2022 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій.

Викладає освітні компоненти: «Теорія і методика трудового навчання та технологій», «Основи підприємницької діяльності», «Вступ до спеціальності».

Автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць із проблем технологічної освіти, організації самостійної роботи у процесі формування кваліфікованого фахівця – вчителя трудового навчання та технологій; співавтор міжнародної колективної монографії «Dylematy innowacyjności» (м. Люблін, 2018 р.); співавтор посібника «Самостійна робота: теорія і практика у професійній підготовці майбутнього вчителя трудового навчання та технологій» (2020 р.).

Google Академія https://scholar.google.com.ua/citations?user=9ntS9PUAAAAJ&hl=uk