Запитай у адвоката

21 лютого в межах підписаних договорів про співпрацю між Кременецькою академією, фаховим коледжем та громадською організацією "Молодь Кременеччини" та Кременецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся право-просвітницький захід "Запитай у адвоката".

Із вступним словом до присутніх звернувся заступник голови студентського ректорату Валентин Нестерук, який окреслив проблему булінгу та надалі модерував захід.

Психолог Алла Фурсик охарактеризувала основні психологічні причини булінгу і шляхи їх вирішення. Представники Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги директор Валентина Вербицька та начальник відділу безоплатної правової допомоги Тетяна Точинська розповіли про відповідальність, до якої можуть бути притягнуті суб'єкти навчального процесу як булери, та навели приклади із судової практики щодо розгляду подібних справ. У заході взяли участь здобувачі освіти академії та фахового коледжу.

Організатори зустрічі: Сергій Колісецький, культорганізатор КОГПА ім. Тараса Шевченка; Валентин Нестерук, заступник голови студентського ректорату; Кременецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.