Захід до дня Національного Єднання

16 лютого в обласному літературно-меморіальному музеї Юліуша Словацького в м. Кременці відбувся захід до дня Національного Єднання.

Студенти 1 курсу музичного мистецтва долучилися до літературно-мистецької зустрічі: «А в України – одна дорога ! Лиш ПЕРЕМОГА!!! Лиш ПЕРЕМОГА!!!», присвячену героїчному минулому Українського народу та подвигам Героїв-земляків російсько-української війни в наші дні.

Декламували свої вірші в.о директора Фахового коледжу - Роман Дубровський, викладач академії - Павло Старух, Юля Бондючна.

Неймовірним співом вразили студентки академії Світлана Марчук та Олександра Бондар (викладач – Ольга Пуцик).

Такі заходи про національну єдність, жагу до перемоги та незламність кожного на своєму фронті!