Благодійний мистецький фестиваль «Разом до перемоги», що оперативно розгорнувся серед розмаїття осінніх квітів на подвір'ї Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, у цю обідню пору вабив до себе насамперед безліччю смаколиків: від традиційного борщу, вареників, дерунів, бутербродиків, кошичків та м'ясної нарізки зі смачними приправами - до найрізноманітніших солодощів (тістечок, печива, желейок тощо) та фруктів. Були тут і авторські кулінарні витвори, як-от бограч від завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцента Віктора Голуба, до страви якого утворилася довга змійка черги.
Та не хлібом єдиним був багатий фестиваль. Для спраглих образотворчого мистецтва наші митці запропонували солідну виставку картин та виробів із дерева та металу. Кожен мав нагоду відвідати майстер-класи з зав'язування вузлів і туризму, гончарства, зону робототехніки, 3D моделювання, психологічних тестів, хімічних дослідів та інші локації. Для дітей діяла зона з аніматорами, аквагримом та цікавими екологічними і спортивними іграми.
Ведучі концертної програми Ольга Гончар і Микола Микулинець розпочали цей благодійний захід із прохання схилити голови низько перед пам’яттю і подвигом славних синів України – героїв Небесної Сотні та героїв війни і вшанувати їх хвилиною мовчання.
З вітальними словами до присутніх звернулися ректор Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, професор Афанасій Ломакович; депутат Тернопільської обласної ради, голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму Василь Хомінець, який привіз подарунки нашим студентам пільгових категорій; голова Кременецької районної військової адміністрації Віталій Кудлак, кременецький міський голова Андрій Смаглюк.
Упродовж першої частини фестивалю свої інструментальні, хореографічні та пісенні номери дарували гостям академії мистецькі колективи академії та Фахового коледжу: симфонічний оркестр (музичний твір «Мій рідний край», інструментовка Михайла Віятика, керівник оркестру Володимир Козачок), із солістом-баяністом Павлом Яловським (Євгеній Рохлін «Веретено»), із солісткою-сопілкаркою Мар’яною Томашівською (музика Володимира Матвійчука «Ватра»); камерний хор та його керівник Алла Афанасенко (вірші Олександра Кониського, муз. Миколи Лисенка, аранжування Олександра Кошиця «Боже Великий, Єдиний»), вокальний ансамбль «Сфорца» під орудою Інни Ратинської (слова та музика Мирослава Галєнски «Гімн третього тисячоліття»; музика Тараса Петриненка «Пісня про пісню»), ансамбль народного танцю «Горлиця» і керівник Андрій Медецький (український танець «Козачок», «Волинська полька»), ансамбль сопілкарів під керівництвом Мар’яни Томашівської («Терновацька полька»), Ольга Гончар («Герої сини»), капела бандуристів і керівник Ірина Харамбура (музика Павла Дворського, слова Івана Бакая «Горнусь до тебе, Україно», українська народна пісня на слова Тараса Шевченка «Встає хмара з-за лиману»), вокальний ансамбль «Калина» та керівник Олена Новик («Чудова дівчина»), вокальний ансамбль «Калина»
(«Чудова дівчина»), оркестр народних інструментів з Ілоною Яловською (слова і музика Володимира Івасюка, інструментовка Валерія Яскевича «Я піду в далекі гори», керівник Надія Найчук) та з Павлом Левицьким (слова і музика Святослава Вакарчука, інструментовка Валерія Яскевича «Мить»; музика Володимира Дмитрієва, інструментовка Валерія Яскевича «Молодіжний вальс»).
Друга частина фестивального концерту була представлена відомими сучасними українськими пісенними творами у виконанні вокалістів Ярослава Намчука («Повернись живим»), Софії Коваль («Воля»), Олексія Боднара («Народна війна»),
Світлани Марчук («Слава нашим ЗСУ»),
Олексія Боднара і Ярослава Намчука («Браття»), Світлани Марчук та Олександри Вертко («Думи», «Серце мами»), Яни Кондратюк і Марії Боднар («Незалежна душа»), Ольги Гончар («Живи»), Олександри
Вертко («Я родом звідти»), Олексія Боднара («Зелені очі»).
До Організаційного комітету Фестивалю увійшли ректор академії, професор Афанасій Ломакович (голова оргкомітету); проректор з виховної роботи та міжнародного співробітництва Микола Сиротюк (заступник голови), проректор із питань збереження та реконструкції архітектурного комплексу академії, господарської роботи Андрій Соляник; заступник директора Фахового коледжу з навчально-виховної роботи Павло Яловський; культорганізатор, начальник організаційно-виховного відділу Сергій Колісецький; завідувач кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання Інна Ратинська; декан факультету соціально-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Врочинська; декан гуманітарно-технологічного факультету Олександр Омельчук; декан факультету фізичного виховання та біології кандидат наук з фізичного виховання та спорту Олександр Бережанський; завідувач кафедри педагогіки, дошкільної та початкової освіти Тетяна Фасолько; завідувач кафедри інформаційних технологій та методики навчання інформатики Надія Бабій; завідувач кафедри теорії та методики трудового навчання та технологій Ірина Цісарук; старший викладач Дмитро Синенький; інженер з охорони праці Олександр Ємець; медичний працівник Василь Лісайчук; завідувач складу Анатолій Доманський.
Спільними зусиллями колективу академії та її гостей під час благодійного фестивалю було зібрано понад 65,5 тис. гривень, які буде передано на купівлю автомлбіля Volkswagen для воїнів батальйону територіальної оборони міста Кременця, які боронять нас від ворога у гарячих точках Запорізької області. І таким чином ми пртскорюємо таку довгожданну перемогу.