Олексюк Марія Петрівна

Oleksiuk

Олексюк Марія Петрівна - кандидат педагогічних наук, в. о. доцента

Народилася 16 січня 1981 р. в с. Жуків Бережанського району Тернопільської області. У 2003 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, здобувши кваліфікацію вчителя трудового навчання (обслуговуючої праці) й організатора прикладної і технічної творчості. Із 2003 р. – асистент, старший викладач, в. о. доцента Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію «Формування професійної компетентності майбутніх учителів технологій у процесі вивчення народних художніх ремесел».

Організатор майстер-класів, виставок, благодійних ярмарків, етнофестивалів. Автор понад 35 наукових праць, співавтор навчально-методичних посібників «Художня обробка матеріалів: орнаментика і технологія» (2013), «Основи охорони праці» (2015), «Художнє проектування: композиція і графіка моделей одягу» (2017).