Циклова комісія психолого-педагогічних дисциплін та дошкільних методик

tsymbaliuk

Цимбалюк Ольга Володимирівна

Освіта: Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка, 2012 р., спеціальність «Дошкільна освіта», кваліфікація –

організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, вчитель початкової школи.

- педагогіка;
- методика розвитку мовлення і навчання грамоти;
- нові педагогічні технології;
- основи корекційної педагогіки.

myshakivska

Мишаківська Людмила Олександрівна
Освіта: Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка, 2017 р., «Дошкільна освіта»,

кваліфікація – організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку та вчитель початкової школи.
- дитяча психологія;
- основи наукових досліджень;
- логопедія;
- лікувальна фізкультура;
- спортивні ігри;
- організація фізкультурного дозвілля в ЗДО;
- гімнастика.
Наукові інтереси: сучасні методи підготовки вихователів закладів дошкільної освіти.
Публікації: автор наукових статей у фахових виданнях.

sabran

Сабран Надія Михайлівна
Освіта: Ровенський державний педагогічний інститут імені Д. З. Мануїльського, 1985 р., «Педагогіка та психологія (дошкільна)»,

кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки та психології, методист по дошкільному вихованню.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Педагогічне звання: викладач-методист.
Дисципліни, що викладає: методика фізичного виховання.
Наукові інтереси: корекційно-оздоровча робота з фізичного виховання дітей, які мають вади фізичного розвитку.
Публікації: автор статей у фахових вітчизняних та закордонних збірниках, навчально-методичних посібників.

serbai

Сербай Наталія Володимирівна
Освіта: Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка, 2011р., спеціальність «Дошкільне виховання»,

кваліфікація – вихователь дітей дошкільного віку, вчитель початкових класів.
Дисципліни, що викладає:
- основи природознавства та методика ознайомлення дітей з природою;
- методика навчання в різновікових групах;
- інтелектуальний тренінг.
Наукові інтереси: новітні методики викладання дошкільних дисциплін, використання сучасних цифрових інструментів для організації

дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу, читання природознавчої літератури.
Публікації: автор статей у фахових виданнях.

fursyk

Фурсик Алла Олександрівна

Освіта: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, 2012 р., спеціальність «Психологія», кваліфікація – практичний психолог.
- психологія;
- педагогічна психологія;
- загальна психологія.
Наукові інтереси: використання новітніх технологій у викладанні; розвиток особистості здобувачів освіти в умовах воєнного

стану шляхом формування психологічної та соціальної компетентності; психолого-педагогічний тренінг.

Наукові публікації: автор статей у фахових виданнях.

tsybulska

Цибульська Ольга Миколаївна
Освіта: Ровенський державний педагогічний інститут імені Д. З. Мануїльського, 1977 р., спеціальність «Педагогіка і психологія (дошкільна)»,

кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Педагогічне звання: викладач-методист.
Дисципліни, що викладає: педагогіка.
Наукові інтереси: використання новітніх технологій у викладанні курсу «Педагогіка».
Публікації: автор статей у фахових виданнях, методичних посібників та рекомендацій.

psych ped

Циклова комісія психолого-педагогічних дисциплін та дошкільних методик

Склад циклової комісії:

- викладач-методист – 2;

- спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії – 3;

- спеціаліст другої кваліфікаційної категорії – 4;

- спеціаліст – 1.

Викладачі циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін та дошкільних методик здійснюють якісну підготовку майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти.

Кожен педагог сумлінно працює над поглибленням та удосконаленням своєї професійної майстерності, йдучи в ногу з часом. У роботі зі здобувачами освіти наші фахівці орієнтуються на новітні педагогічні технології, інноваційні методи та форми організації навчання.

Науково-методична проблема циклової комісії

Формування професійної компетентності майбутнього педагога в процесі підготовки фахового молодшого бакалавра.

Стратегічні напрямки діяльності циклової комісії:

-  забезпечення освітнього процесу відповідно до стандартів фахової передвищої освіти;

- опора на інноваційні особистісно-орієнтовані технології підготовки фахового молодшого бакалавра;

- стимулювання творчої активності учасників освітнього процесу;

- збереження та примноження моральних, культурних, наукових цінностей і досягнень суспільства.