Кафедра теорії та методики фізичного виховання

golyb

Голуб Віктор Анатолійович - зав.кафедрою, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент

papysha

Папуша Володимир Григорович

доцент, кандидат педагогічних наук

antonyuk

Антонюк Анатолій Трохимович

старший викладач, Заслужений

працівник  фізичної культури

і спорту України

bozjuk

Божик Микола Володимирович

кандидат

педагогічних наук

kycher

Кучер Тетяна Василівна

кандидат наук

з фізичного виховання та спорту

nadpij

Нападій Андрій Петрович

старший викладач,

кандидат наук

з фізичного виховання та спорту

dovgal

Довгаль Василь Іванович