Цісарук Ірина Василівна

Tsisaruk

Цісарук Ірина Василівна - викладач

Народилася 26 вересня 1987 р. в смт. Білогір’я Хмельницької області. У 2009 р. закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка, здобувши кваліфікацію вчителя трудового навчання, основ інформатики, основ безпеки життєдіяльності, креслення. За час навчання неодноразово була учасником і призером студентських олімпіад із професійно-орієнтованих дисциплін.

Із цього ж року – асистент, викладач; із 2017 р. – аспірант вищезгаданого навчального закладу (нині академії). Виконує кандидатську дисертацію «Професійний розвиток майбутнього вчителя трудового навчання та технологій у процесі самостійної роботи».

Автор наукових публікацій із проблем технологічної освіти, організації самостійної роботи у процесі формування кваліфікованого фахівця – вчителя трудового навчання та технологій; співавтор міжнародної колективної монографії «Dylematy innowacyjności» (м. Люблін, 2018).