Шабага Степан Богданович

Shabaha

Шабага Степан Богданович - кандидат педагогічних наук, доцент

Народився 19 липня 1979 р. в с. Снігурівка на Тернопільщині. У 2001 р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, здобувши кваліфікацію вчителя трудового та початкового професійного навчання, БЖД, креслення і профорієнтації та організатора прикладної та технічної творчості.

Із 2001 р. – викладач, старший викладач, завідувач кафедри, заступник декана, доцент Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію «Інтеграція змісту сільськогосподарської праці та природничих дисциплін як засіб формування загальнотрудових вмінь в учнів основної школи».

Організатор, член журі, експерт Всеукраїнської шкільної олімпіади з трудового навчання. Учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій.

Автор монографії «Інтеграція змісту сільськогосподарської праці та природних дисциплін у формуванні загальнотрудових умінь учнів» (2012), навчальних посібників «Основи сучасного виробництва» (2012), «Основи охорони праці»(2015), низки наукових статей.