Бабій Надія Василівна

Babiy

Бабій Надія Василівна - Завідувач кафедри Кандидат технічних наук, доцент.

Народилася 1 травня 1976 р. в с. Велика Горянка на Тернопільщині. Із 1993 р. навчалася в Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Математика, інформатика».

Із 1997 р. – викладач, старший викладач, доцент Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії). Упродовж 2011–2016 рр. – директор Кременецького педагогічного коледжу як структурного підрозділу академії.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію «Моделі процесів дифузійного перенесення і методи оцінювання технологічних параметрів в багатошарових наноплівках».

Автор понад 50 наукових статей, співавтор монографій «Моделі процесів дифузійного переносу і методи оцінювання параметрів в багатокомпозитних наноплівках» (2015), «Володимир Левицький – основоположник української математичної культури» (2018), 4 навчально-методичних посібників.