Наукова частина

КЕРІВНИЦТВО НАУКОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В АКАДЕМІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬ:

ПРОРЕКТОР ІЗ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА НАУКОВОЇ РОБОТИ – доктор педагогічних наук, професор Курач Микола Станіславович

ПРАЦІВНИКИ НАУКОВОЇ ЧАСТИНИ:

Методист – Ящук Любов Василівна

Методист – Шайковська Ольга Василівна

Секретар – Горголь Вікторія Андріївна

КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АКАДЕМІЇ

Науково-дослідницька діяльність в академії є невід’ємною складовою освітньої діяльності та здійснюється з метою вдосконалення професійної підготовки педагогічних кадрів шляхом інтеграції наукової, навчальної та практичної діяльності у педагогічній освіті.

Метою наукової діяльності академії є визначення стратегічних пріоритетних цілей, завдань і механізмів підготовки педагогічних працівників на основі національних надбань світового значення та усталених європейських традицій, спрямованих на розвиток і самореалізацію особистості, задоволення освітніх і духовно-культурних потреб, забезпечення конкурентоспроможності на ринку праці.

Загальними напрямами реалізації наукової роботи є:

• організація функціонування наукових структурних підрозділів, науково-дослідних лабораторій, наукових центрів, студій;
  • розвиток наукових зв’язків, співпраця з провідними навчальними закладами та науково-дослідними установами України й інших країн світу відповідно до укладених договорів про співробітництво для розв’язання актуальних освітніх проблем, впровадження результатів наукових досліджень професорсько-викладацького складу академії у практику діяльності освітніх закладів;
  • проведення та участь у наукових конференціях (міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів);
  • обговорення наукових проблем на кафедральних методологічних семінарах;
  • діяльність ради молодих науковців і студентського наукового товариства;
  • узгодження змісту освіти, навчальних планів і програм навчальних дисциплін з науковими розробками викладачів;
  • координація роботи з виконання кваліфікаційних робіт і дисертаційних досліджень;
  • підготовка підручників, посібників, монографій, довідників, збірників наукових праць, написання статей, наукових проектів, їх редагування та рецензування.

Контакти:

Адреса: 47003, м. Кременець, вул. Ліцейна, 1, каб. 30