Студентське наукове товариство

laskivska

Лясківська Наталія Андріївна - студентка 31-ПО групи факультету соціально-педагогічної освіти та мистецтв

laskivska

Обаранчук Діана Ярославівна - студентка 31-У групи гуманітарно-технологічного факультету – заступник голови СНТ

dihtyar

Діхтяр Юлія Петрівна — студентка 11-Б групи факультету фізичного виховання, біології і психології— секретар СНТ

laskivska

Чумакевич Роман Іванович - студент 11-Фк групи факультету фізичного виховання, біології та психології

laskivska

Кремпович Людмила Степанівна - студентка 21-Е групи факультету фізичного виховання, біології та психології

laskivska

Гудима Наталія Володимирівна - студентка 11-ПО групи факультету соціально-педагогічної освіти та мистецтв

laskivska

Чабан Інна Андріївна - студентка 21-ДО групи факультету соціально-педагогічної освіти та мистецтв

Горохівська Ірина Ігорівна - студентка 42-Дк групи Фахового коледжу

onyskiv.jpg

Ониськів Ольга Анатоліївна - студентка 41-І групи гуманітарно-технологічного факультету

matskovska.jpg

Мацьковська Марія Петрівна - студентка 12-ІФс групи гуманітарно-технологічного факультету

maistruk.jpg

Майструк Ірина Володимирівна -  студентка 11-ПС групи факультету фізичного виховання, біології та психології

02       03

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО КРЕМЕНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ПЛАНИ РОБОТИ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

АНОНСИ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ