Кравець Любов Михайлівна

Kravets.L.M

Кравець Любов Михайлівна - кандидат педагогічних наук, доцент

Уродженка м. Волновахи Донецької області. Після закінчення восьмого класу вступила до Кременецького педагогічного училища, яке закінчила у 1982 р. з відзнакою. З 1982 р. по 1986 р. навчалася на дошкільному факультеті Рівненського державного педагогічного інституту, який закінчила також з відзнакою.

Після отримання диплому своє життя і діяльність присвятила Академії (у статусі Кременецького педагогічного училища, Кременецького педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка, Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка та Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка).

У 2009 р. у спеціалізованій вченій раді Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля захистила дисертаційне дослідження «Виховання саморефлексії у студентів вищих педагогічних навчальних закладів» та отримала диплом кандидата педагогічних наук зі спеціальності «Теорія і методика виховання».

Кравець Любов Михайлівна – авторка численних наукових праць з проблем дидактики, теорії виховання та соціального виховання. У її науковому доробку десятки актуальних наукових та навчально-методичних публікацій. До кола наукових зацікавлень входять питання з проблем історії педагогіки, соціальної педагогіки, дидактики та теорії виховання.

Кравець Л.М. вдало і продуктивно керує науковою роботою студентів у сфері їхнього професійного становлення.