Безносюк Олександр Олексійович

beznesyuk  Безносюк Олександр Олексійович - професор, кандидат педагогічних наук

В 1980 році закінчив фізичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

З 1980 по 2005 рік проходив службу в Збройних Силах,на посадах: викладач, старший викладач, начальник кафедри в Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, полковник запасу.

З 2006 року професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 2013 року професор, завідувач кафедри в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка.

З 13 вересня 2017 р. професор кафедри педагогіки та психології, нині – кафедри педагогіки, дошкільної та початкової освіти.

У 2002 році у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика професійної освіти» на тему «Система модульно-рейтингового контролю успішності студентів».

У 2002 році отримав диплом доцента, у 2014 – професора.

Викладає навчальні курси «Педагогіка вищої школи», «Основи науково-педагогічних досліджень», «Технології організації волонтерської діяльності», «Методологія науково-педагогічних досліджень», «Сучасні освітні технології у ЗЗСО».

Під науковим керівництвом підготовлено та захищено три кандидатських дисертації. Продовжує керівництво дисертаційними роботами.

Нагороджений державними нагородами. Чемпіон світу зі спортивного преферансу, призер міжнародних змагань з тенісу серед ветеранів, чемпіон України з більярду серед ЗВО, суддя міжнародної категорії, член Федерації спортивного більярду України, приймав участь на Чемпіонаті світу та Кубках світу.

Сфера наукових інтересів – якість освіти: сучасні стратегії та перспективи розвитку, педагогічні умови запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу, сучасні міжнародні відносини і перспективи інтеграції України в євроатлантичну спільноту, інновації в підготовці вчителя майбутнього,контекстне навчання, дуальна освіта. Член оргкомітету міжнародних науково-практичних конференцій в Україні і за рубежем.

Автор близько 500 наукових праць.