Психологічна служба


Савелюк Наталія Михайлівна

 

      Вас рада вітати Психологічна служба Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка!

Метою діяльності психологічної служби в академії є створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку й саморозвитку здобувачів вищої освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань сучасної системи освіти.

Психологічна служба створена для індивідуальних і групових психологічних консультацій, психологічної діагностики та психологічної корекції.

 

 

Послуги, що надаються психологічною службою академії, здійснюються на безоплатній основі.

Отже, якщо у Вас виникли певні труднощі, Вас щось турбує чи Ви потребуєте поради кваліфікованих психологів – звертайтесь до нас!

Працівники психологічної служби чекають на Вас і завжди раді Вам допомогти!

До нас Ви можете звертатись за адресою: вул. Ліцейна, 1 (корпус№1), ІІ поверх, кабінет №24, з 9:00 до 17:00 щоденно, крім вихідних.

Ми гарантуємо Вам анонімність!

З Положенням про психологічну службу у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка можна ознайомитись тут

Якщо Ви потребуєте будь-якої психологічної допомоги чи поради, Ви також можете написати лист на електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть Google-форму з Вашим зверненням/проханням і Вам нададуть відповідь.

Телефони довіри психологічної служби академії:

097 718 19 40

097 743 78 53