Бешок Тетяна Віталіївна

beshok

Бешок Тетяна Віталіївна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти

Народилася 02. 12. 1984 р. в с. Чабель, Рівненської області в родині хліборобів.

Вищу освіту здобула у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Початкове навчання», отримавши кваліфікацію викладача педагогіки та методик початкового навчання у вищих навчальних закладах, вчителя початкових класів, практичного психолога.

У 2007 р. розпочала роботу на посаді асистента кафедри у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті імені Тараса Шевченка. Упродовж 2009–2013 рр. навчалася в аспірантурі Львівського науковопрактичного центру професійно-технічної освіти НАПН України. У 2014 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.458.01 Інституту професійно-технічної освіти НАПН України захистила кандидатську дисертацію «Педагогічні умови застосування медіаосвітніх технологій у професійній підготовці майбутніх учителів» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

До сфери наукових інтересів належать проблеми застосування медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі, формування медіаграмотності у студентів педагогічних навчальних закладів, розвиток мотивації у майбутніх учителів шляхом ефективного впровадження тренінгових технологій.

Результати наукових пошуків активно використовуються в процесі викладання навчальних дисциплін: педагогічна творчість; педагогічна етика; трудове навчання з практикумом; психолого-педагогічний тренінг; експериментальна психологія з практикумом.

Бешок Т. В. – керівник науково-дослідної лабораторії «Виховні технології у системі безперервної освіти», студентського наукового гуртка «Медіаосвітні технології у навчально-виховному процесі», організатор та учасник міжнародних, всеукраїнських, регіональних наукових та науковопрактичних конференцій, семінарів.

У науковому доробку доцента кафедри понад 50 наукових праць, зпоміж них – навчально-методичні посібники, наукові статті у фахових виданнях України, зарубіжні публікації та ін. Основними з них є: «Формування позитивної мотивації у студентів щодо застосування навчально-пізнавальних медіатекстів» (2018 р.), «Вплив сучасних медіазасобів на розвиток і формування особистості дитини молодшого шкільного віку» (2019 р.), «Інноваційні технології розвитку креативності студентів спеціальності «Дошкільна освіта»» (2019 р.), «Використання психолого-педагогічних тренінгів у процесі підготовки майбутніх учителів початкових класів» (2020 р.)

Виконує обов’язки випускаючого редактора матеріалів Інтернетконференцій: «Підвищення якості освіти: стан, проблеми, перспективи» (2018 р.), «Сучасний стан та перспективи розвитку освіти: теорія, практика, інновації» (2019 р.). Тренер курсів «Психологія успіху», школи фінансової грамотності Savvy Nation (Простір твоїх можливостей).