Цимбалюк Юрій Григорович

Tsymbaluk

Цимбалюк Юрій Григорович - старший викладач, майстер народних художніх промислів (художнього ковальства)

Народився 26 листопада 1963 р. в с. Старий Вишнівець Збаразького району Тернопільської області.

У 1990 р. закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут імені Я. О. Галана за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни і праця». Із 1991 р. – викладач Кременецького педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка; із 2003 р. – асистент, викладач, старший викладач Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

Співавтор навчальних посібників: «Зварювання» (2014), «Лабораторні роботи із зварювання» (2016). Учасник регіональних фестивалів народних ремесел і фольклору; виставок виробів майстрів народної творчості «Скарби тернового поля» (2015); декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва (2018); обласного конкурсу аматорів образотворчого мистецтва (2016).