Гарматюк Ростислав Тарасович

Harmatiuk

Гарматюк Ростислав Тарасович - кандидат технічних наук, в. о. доцента

Народився 8 червня 1975 р. в с. Розношинці Збаразького району Тернопільської області. Вищу освіту здобув у Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Трудове навчання, механізація сільського господарства». Із 2011 р. – старший викладач, в. о. доцента Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію «Розроблення технології формування електропровідних покриттів на основі епоксидної матриці та полідисперсних вуглецевих наповнювачів».

Автор і співавтор понад 30 наукових статей із проблем полімеркомпозитних матеріалів із полі- та нанодисперсними наповнювачами різного функціонального призначення, захисту технологічного обладнання від зношування та корозії; 3 патентів на винаходи, 4 навчально-методичних посібників, серед яких: «Зварювання. Лабораторні роботи» (2014), «Інженерія матеріалів: практикум» (2016).