Данік Надія Андріївна

danik

Данік Надія Андріївна – асистент кафедри іноземних мов та методики їх викладання.

Народилася 30 червня 1994 року в м. Кременець Тернопільської області.

Навчалася у Кременецькій гімназії, яку закінчила з відзнакою у 2011 році. Упродовж 2011 – 2016 років навчалася у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова і література ( англійська)» та здобула кваліфікацію філолога, вчителя англійської та польської мов, зарубіжної літератури.

У 2016 році вступила до аспірантури Тернопільського національного економічного університету ім. Івана Пулюя за науковою спеціальністю 011 – Науки про освіту. Здобувач наукового ступеня доктора філософії. Тема дисертаційного дослідження «Методи навчання в українських гімназіях початку XX століття».

Викладає польську мову