ОЛІМПІАДА: ПЕДАГОГІКА

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки увійшли творче завдання: написати есе на одну із запропонованих тем («Сім міфів про вчителя НУШ», «Який він, сучасний компетентний педагог НУШ?» та  «Шкільна освіта: сучасний стан і виклики»), а також виконання тестових завдань з історії педагогіки та педагогіки на платформі MUDEL.

Переможці олімпіади з педагогіки визначило журі у складі голови, доцента Любові Кравець, та доцента Наталії Фіголь: перше місце – в Аліни Таборовець (11-А), Віталія Хроновича (11–Іф) і Владислава Опацького (11-А); друге місце вибороли Соломія. Цибринська (11-ф), Василь Вакуленко (11-Б) і Віталій Євсєєв (11-Т); третє місце посіли Захар Воляник (11-П), Євгеній Пінчукч (11-У) і Сергій Філінський (11-Ф).

Учасники та переможці отримали вітання від студентського ректора Олександра Сичова, голови студентського наукового товариства Івана Стадніка та викладача педагогіки, доцента Любові.Кравець.

oped

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних