ОЛІМПІАДА: АНГЛІЙСЬКА МОВА

На гуманітарно-технологічному факультеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови 2025–2026 навчального року. Учасниками її стали 14 студентів.

Журі олімпіади у складі доцента Наталії Янусь (голова журі), професора Дениса Чика, доцента Інни Клак та асистентів Ольги Собчук і Наталії Барановської представили рейтинг учасників і визнали переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови Марію Лущик (31-Фп), яка виборола І місце з результатом 84 бали; Єлизавету Блозву (21-А), що поступилася їй лише 2 балами; Вікторію Холодюк (41-А), котра набрала 80 балів.

Марію Лущик рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

oangl

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних