ОЛІМПІАДА:ПСИХОЛОГІЯ

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології став яскравою подією для студентської спільноти нашої Академії. Захід об’єднав мотивованих, креативних та цілеспрямованих студентів. Учасники продемонстрували високий рівень знань, розвинене аналітичне мислення та щирий інтерес до психології.

Організатор олімпіади – кафедра педагогіки, психології та соціальної роботи. Вимогливими суддями виступили доктор філософії, доцент Андрій Заблоцький (голова журі) та доценти Маріанна Ярощук і Юлія Тимош.

У цікавій боротьбі найкращими стали переможці олімпіади Анастасія Чириба (41-ПС) – І місце, її одногрупниця Анастасія Грац – ІІ місце та Єлизавета Чумадевська з 33-Псс групи – ІІІ місце. Всі учасники проявили максимум активності, наполегливості і прагнення до професійного становлення.

ops

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних