Склад вченої ради

СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ АКАДЕМІЇ

• Ломакович А. М. – ректор академії, кандидат фізико-математичних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України.
  • Бенера В. Є. – доктор педагогічних наук, професор (голова вченої ради).
  • Довгань О. М. професор кафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, професор (заступник голови вченої ради).
  • Боднар М. Б. – проректор з навчальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент.
  • Курач М. С. – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор.
  • Сиротюк М. В. – проректор з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Соляник А. А. – проректор з адміністративно-господарської роботи.
  • Врочинська Л. І. – декан факультету соціально-педагогічної освіти та мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Бережанський О. О. – декан факультету фізичного виховання, біології та психології, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент.
  • Омельчук О. В. – декан гуманітарно-технологічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Скакальська І. Б. – завкафедри історії та методики навчання, доктор історичних наук, професор.
  • Бабій Н. В. завкафедри теорії і методики трудового навчання та технологій, кандидат технічних наук, доцент.
  • Воронцова Н. Г. – завкафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент.
  • Дубровський Р. О. – завкафедри української мови і літератури та методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент.
  • Фасолько Т. С. – завкафедри теорії і методики дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Ратинська І. В. – завкафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання, кандидат педагогічних наук.
  • Божик М.В. – завкафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Голуб В. А. – завкафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент.
  • Цицюра Н. І. – завкафедри біології, екології та методик їх навчання, кандидат біологічних наук, доцент.
  • Терпелюк В. В. – завкафедри педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Дем’янчук О. Н. – професор кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання, доктор педагогічних наук, професор.
  • Чик Д. Ч. – професор кафедри іноземних мов і методик їх навчання, доктор філологічних наук, професор.
  • Безносюк О. О. – професор кафедри педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук, професор.
  • Василюк В. М. – професор кафедри біології, екології та методик їх навчання, доктор медичних наук, професор.
  • Ільєнко М. М.професор кафедри біології, екології та методик їх навчання, доктор біологічних наук, професор.
  • Марунько О. А. – доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент.
  • Дух О. І. – доцент кафедри біології, екології та методик їх навчання, кандидат біологічних наук, доцент.
  • Волянюк І. О. – доцент кафедри української мови і літератури та методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент (вчений секретар).
  • Райчук В. М. – старший викладач кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання.
  • Трифонюк В. М. – голова первинної профспілкової організації працівників навчального закладу.
  • Притула В. – голова первинної профспілкової організації студентів.
  • Камінська О. О. – директор Кременецького фахового коледжу.
  • Стрельчук Ю. І. – завбібліотеки.
  • Дроздовська М. М. – головний бухгалтер.
  • Дарморост А. І. – голова студентського самоврядування.
  • Демидюк М. П. – здобувачка 31-А групи гуманітарно-технологічного факультету.
  • Лясківська Н. А. – голова Студентського наукового товариства.