Костюченко Альона Миколаївна

Kostiuchenko

Костюченко Альона Миколаївна - викладач

Народилася 28 жовтня 1986 р. в м. Кременці на Тернопільщині. У 2008 р. закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка, здобувши кваліфікацію вчителя трудового навчання (обслуговуючої праці), основ інформатики, креслення, БЖД, основ підприємництва; у 2011 р. – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, отримавши фах вчителя інформатики.

Із 2007 р. – лаборант, асистент, викладач Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (нині академії).

Завершує написання кандидатської дисертації «Методична система формування інформатичних компетентностей майбутнього соціального педагога у вищих педагогічних навчальних закладах».

Автор та співавтор понад 15 наукових статей, навчальних посібників: «Інструктивно-методичні вказівки щодо виконання завдань у візуальному середовищі програмування Delphi» (2015); «Лабораторний практикум з дисципліни «Інформаційні технології та засоби навчання» (2016).